kanal56 canlı yayın
Kanal56tv

KANAL56 YAYIN LİSANSINI ALDI

03 Temmuz 2013 Çarşamba 22:35
kanal56-yayin-lisansini-aldi

Siirt’in tek televizyonu olan Kanal56 Tv yayın lisansını aldı.

Ankara’da Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından düzenlenen Tv Yayın lisansı ihalesine Kanal56 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kuzu katıldı.

Ankara’da Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından, Siirt, Samsun,  Sivas, Şanlıurfa, Malatya, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Tekirdağ ve Muğla illeri için yerel ve standart çözünürlüklü televizyon yayın lisansı sıralama ihalesi yapıldı. Gerçekleştirilen ihalede Siirt’in televizyonu Kanal56 Tv yayını lisansını aldı.

Kanal56 televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kuzu yaptığı açıklamada; Ankara’da düzenlenen Tv yayını lisansı ihalesine katıldık ve lisansımızı aldık. Yapılan çalışmalar sonrası Kanal56 televizyonu yayınını ulusal düzeyde izleyicisiyle buluşturacak. Kanal 56 televizyonuyla başlayan yayın hayatımızda hedefimiz Siirt için hep daha iyiye, en iyiye ulaşmak oldu. Kısa süre içerisinde çok yol aldık. Yerel de yayın yapmamıza rağmen çok büyük bir kitleye ulaştık. En kısa zamanda Siirt’in sesini dünyaya duyuracağız dedi.Haber okunma sayısı: 6513

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • KANAL 56

    Misafir HAYIRLI OLSUN ARTIK KANALIMIZ UYDUDA 05 Temmuz 2013 11:18

DİĞER HABERLER